Sesja narzeczeńska - czy warto się na nią zdecydować?


Sesje narzeczeńskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród par. Portale społecznościowe są zapełnione fantastycznymi kadrami zakochanych. Na co warto zwrócić uwagę, decydując się na sesję i jakie korzyści płyną z jej realizacji?


1. Oswoicie się z obecnością aparatu

To idealna okazja do oswojenia się z byciem fotografowanym. Niechęć do sytuacji, kiedy ktoś robi Wam zdjęcia to inaczej “camera shyness” i można próbować sobie z nią poradzić. Taka sesja pokaże nawet najbardziej wstydliwym, że ani aparat, ani fotograf nie “gryzą”. Dodatkowo w dzień ślubu, gdy emocji jest co niemiara, odejdzie Wam jeden z powodów do stresu.


2. Sprawdzicie fotografa

Zanim zatrudnicie fotografa do uwiecznienia tak ważnego wydarzenia, jakim jest Wasz ślub, warto byłoby spędzić z nim trochę czasu podczas takiej sesji. Zobaczyć, jak pracuje, jaką jest osobą i przede wszystkim, jakich efektów można od niego oczekiwać. To powinien być ktoś, z kim nadajecie na podobnych falach i przy kim będziecie mogli pozować do zdjęć bez skrępowania.


3. Wykorzystacie zdjęcia do zaproszeń lub dekoracji weselnych

Wszystko zależy od Waszej kreatywności! Wiele par decyduje się na udekorowanie takimi zdjęciami sali. Dobrym pomysłem jest także wyświetlenie ich jako pokazu slajdów podczas przyjęcia bądź umieszczenie na zaproszeniach. Pięknym prezentem dla rodziców mogą okazać się fotoksiążki lub innego rodzaju specjalne wydruki.


4. Spędzicie czas razem!

Jest to jedna z największych zalet, jeśli nie największa. Wspólna sesja może być fantastyczną przygodą i zabawą dla Waszej dwójki.


5. Otrzymacie pamiątkę na całe lata

Z przyjemnością wrócicie do pięknych kadrów, oprawionych lub wydrukowanych w profesjonalny i wyjątkowy sposób.Zapraszam na sesję narzeczeńską w Krakowie!