Wieczór panieński w Krakowie

Aktualizacja: 20 lip 2020

Wieczór panieński bez zdjęć? To niemożliwe! Co to byłaby za impreza, gdyby nie uwiecznić jej na pamiątkowych fotografiach? Warto w tej kwestii zaufać profesjonaliście. Obecność kogoś, kto pełni rolę czujnego obserwatora ma same plusy. Nie musicie martwić się o to, że któraś z uczestniczek biega z aparatem, zamiast swobodnie towarzyszyć Wam w świętowaniu, no i przede wszystkim, że jakiś istotny moment zostanie pominięty. Niezależenie od tego, gdzie organizowany jest WASZ wieczór, jakie jest światło, czy świeci słońce, czy pada deszcz - dobry fotograf zadba o to, aby reportaż miał w sobie to coś.


Kilka tygodni temu na Instagramie napisała do mnie Nikola z zapytaniem o zdjęcia z wieczoru panieńskiego. 17 lipca w moim kalendarzu został zarezerwowany właśnie dla niej. Miejsce przyjęcia było jej nieznane, gdyż za organizacje całej niespodzianki odpowiedzialne były najbliższe przyjaciółki. Chwilę później uzgodniłam wszystko ze świadkową przyszłej panny młodej w oddzielnej wiadomości. No i tak oto stałam się członkiem tajnej misji pod nazwą "Wieczór Panieński Nikoli" :)


Sama bohaterka wydarzenia podsumowała je: “powiedzieć, że było IDEALNIE, to jak nic nie powiedzieć (...)”. Jako obserwator zgadzam się w stu procentach. Można było dostrzec, że dziewczyny włożyły w przygotowania bardzo dużo serca. Trafić w gust i wrażliwość przyszłej panny młodej - to coś naprawdę wyjątkowego.

Takiego wieczoru panieńskiego życzę każdej kobiecie.


Sami zobaczcie jak to wyglądało. Bywały momenty, w których robiłam zdjęcie i jednocześnie się uśmiechałam, a obrabiając je dzień później, nie raz drgnął mi policzek.


Pięknie dziękuję Nikoli za zaufanie. Życzę jej tyle samo radości na co dzień, ile jest w tych kadrach.


Część przyjęcia odbywała się w najbardziej instagramowym miejscu w Krakowie, czyli w BUBBLE TOAST!


Jeśli potrzebujesz fotografa na wieczór panieński w Krakowie, zachęcam do kontaktu:

formularz kontaktowy

facebook